Select Page

انواع برنامه کراس فیت

رژیم غذایی و برنامه تمرین

برنامه تمرین کراس فیت مبتدی (آماتور)

برنامه تمرین کراس فیت حرفه ای (ورزشکاران)

برنامه تمرین کراس فیت در منزل

برنامه تمرین کراس فیت در محل کار

برنامه تمرین کراس فیت بدون تجهیزات

برنامه تمرین کراس فیت چربی سوزی

برنامه تمرین کراس فیت بانوان

برنامه تمرین کراس فیت کودکان

برنامه تمرین کراس فیت سالمندان

برنامه هفته اول

رایــگان

اکثر افرادی که مبتدی هستند و یا علم کافی در زمینه رشته ورزش کراسفیت ندارند، از اهمیت برنامه تمرینات کراسفیت اطلاع ندارند. باید گفت که بعد از رژیم غذایی مهم‌ترین اصل برای به دست آوردن یک بدن ایده آل، داشتن برنامه تمرین کراسفیت متناسب با فیزیک بدنی خودمان است.  بیشتر افراد از طریق دوستان، فامیل و یا با دیدن برنامه تمرینات کراسفیت دیگران شروع به انجام حرکات کراسفیت می‌کنند. اما هیچ اطلاعی در این مورد ندارند که ممکن است آسیب بسیار جدی به سلامت و بدن خودشان وارد کنند. اما جای نگرانی نیست، زیرا شما در وب سایت دنیای کراسفیت می‌توانید برنامه خود را کاملاً متناسب با استایل بدنی و خواسته شخصی خودتان در هفته اول رایگان دریافت و استفاده کنید.

پکیج ها

برنامه روزانه کراس فیت

درست، اصولی و بدون آسیب در باشگاه یا منزل خودتان تمرین کراسفیت را انجام دهید و اندام دلخواهتان را ساخته و در سریع‌ترین زمان به بهترین نتیجه ممکن برسید.

ارتباط مستقیم با پشتیبان یا مربی رسمی کراسفیت در طول دوره

چه ساعتی ورزش کنم ، من کمرم درد میکنه این حرکتو میتونم انجام بدم؟!و خیلی سوال دیگه که هر موقع از شبانه روز بهش برخوردی میتونی از تیم مربیان ورزشی دنیای کراسفیت با مدارک رسمی و قانونی بپرسی، و علاوه بر اون ماهانه 2 تا ویزیت اختصاصی توسط مربی خواهید داشت  که شرایطت رو کاملا انالیز و بررسی خواهند کرد.

کاملاً اختصاصی برای هدف و شرایط جسمانی شما

هر شخصی با یک هدف خاصی شروع به فعالیت های ورزش کراسفیت میکند، کاهش وزن، آمادگی جسمانی، چربی سوزی، حفظ تناسب اندام، آسیب جسمانی، تجهیزات در دسترس و  خیلی از موارد متعدد باعث می شود که هر فردتوانایی انجام بعضی از حرکات و تمرینات کراسفیت را نداشته باشند؛ از این رو تیم دنیای کراسفیت به کمک مربیان رسمی کراسفیت ایران یک برنامه انجام حرکات کراسفیت که کاملاً مختص به شرایط شما خواهد بود طراحی و ارسال خواهند کرد.

سفر دانلود برنامه تمرینات کراسفیت

درست، اصولی و بدون آسیب در باشگاه یا منزل خودتان تمرین کراسفیت را انجام دهید و اندام دلخواهتان را ساخته و در سریع‌ترین زمان به بهترین نتیجه ممکن برسید.

مشاوره اولیه رایگان

از طریق شماره های فعال در واتس اپ یا دایرکت اینستاگرام

ثبت نام

از طریق لینک های مختلف ثبت نام یا درخواست برنامه کراسفیت در وب سایت ثبت نام کنید.

تکمیل فرم ارزیابی اولیه

پس از ثبت نام در وب سایت دنیای کراسفیت به سوالات  پرسیده شده در این قسمت به صورت کامل پاسخ داده شود.

پرداخت هزینه

بعد از تکمیل و ارسال فرم های مذکور هزینه برنامه کراسفیت را پرداخت کرده و منتظر تماس پشتیبان یا مربی اختصاصی خود باشید.

طراحی برنامه اختصاصی

در این مرحله در بازه زمانی حداقل 1 روزه الی 7 روزه با توجه با سوالات جواب داده در مرحله فرم ارزیابی برنامه انجام تمرینات کراسفیت برای  شما طراحی خواهد شد

کنترل فنی

در این مرحله برنامه ساخته شده تمرینات کراسفیت توسط مربیان رسمی کشوری دوباره توسط داوران بین المللی دارای مدارک رسمی از سازمان کرافیت جهانی جهت کنترل و بررسی فنی ارجاع داده خواهد شد.

ارسال برنامه

در مرحله آخر در صورت تایید نهایی  توسط  داوران بین المللی  برنامه به صورت فایل PDF و لینک آموزش حرکات تمرینات کراسفیت برای کاربر به صورت گرافیکی تهیه و ارسال خواهد شد.

حس خوب رضایت

{

“من همیشه چیزهای واقعا خوبی در مورد کراس فیت شنیده بودم، اما با تجربه قبلی من در استفاده از برنامه های آماده در یک باکس ورزشی کراس فیت برام جالب نبود، بنابراین وقتی برنامه متناسب با سن و وضعیت جسمانی من رو از دنیای کراسفیت گرفتمو شروع به انجام تمریناتش کردم  بسیار ذوق زده شدم چون متوجه شدم تجربه من در کراس فیت کاملا برعکس بود.

من مطمئناً استفاده از برنامه های دنیای کراس فیت را به عنوان راهی برای تمرین، تقویت کاردیو و قدرت و دسترسی به مربیانی توصیه می کنم که می دانند چه کاری انجام می دهند و مایلند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنند و همچنین تمرینات را لذت بخش کنند.

5
آرات محمدی
ورزشکار مبتدی
{

“من درسال گذشته با دنیای کراس فیت  ورزشم رو شروع کردم و هیچ پیشینه ای در کراس فیت نداشتم و از بخوام برم به باشگاه بسیار ناراحت بودم. بعد از اولین جلسه تمرینات کراسفیت در منزل که از آقای نبوی گرفتم این بود که کاش زودتر از اینا شروع می کردم به تمرین کردن کراسفیت در خونه.

مربی و پشتیبان من، با توجه به تجهیزات کراسفیتی که در خونه داشتم برام برنامه نوشتن یعنی تا 3 ماه اول فقط با یه دمبل 5 کیلیویی و یه کش ساده ورزشی کار می کردم بعداً خودم احساس کردم رشد کنم ازشون مشاوره گرفتم و خیلی راهنمایی کردن که تو آپارتمان چی بگیرم .

اگر شما هم مثل من مبتدی در کراس فیت هستید یا یک ورزشکار حرف ای و باتجربه هستید، توصیه من اینه که تمرینات کراسفیت خودتون در منزل یا باشگاه رو انجام بدید و اجازه بدید تیم دنیای کراس فیت به شما در دستیابی به اهدافتون کمک کند.”

5
مینا والی زادگان
ورزشکار آماتور