Select Page

انواع برنامه کراس فیت

رژیم غذایی و برنامه تمرین

برنامه تمرین کراس فیت مبتدی (آماتور)

برنامه تمرین کراس فیت حرفه ای (ورزشکاران)

برنامه تمرین کراس فیت در منزل

برنامه تمرین کراس فیت در محل کار

برنامه تمرین کراس فیت بدون تجهیزات

برنامه تمرین کراس فیت چربی سوزی

برنامه تمرین کراس فیت بانوان

برنامه تمرین کراس فیت کودکان

برنامه تمرین کراس فیت سالمندان

برنامه هفته اول

رایــگان

اکثر افرادی که مبتدی هستند و یا علم کافی در زمینه رشته ورزش کراسفیت ندارند، از اهمیت برنامه تمرینات کراسفیت اطلاع ندارند. باید گفت که بعد از رژیم غذایی مهم‌ترین اصل برای به دست آوردن یک بدن ایده آل، داشتن برنامه تمرین کراسفیت متناسب با فیزیک بدنی خودمان است.  بیشتر افراد از طریق دوستان، فامیل و یا با دیدن برنامه تمرینات کراسفیت دیگران شروع به انجام حرکات کراسفیت می‌کنند. اما هیچ اطلاعی در این مورد ندارند که ممکن است آسیب بسیار جدی به سلامت و بدن خودشان وارد کنند. اما جای نگرانی نیست، زیرا شما در وب سایت دنیای کراسفیت می‌توانید برنامه خود را کاملاً متناسب با استایل بدنی و خواسته شخصی خودتان در هفته اول رایگان دریافت و استفاده کنید.

پکیج ها

برنامه روزانه کراس فیت

درست، اصولی و بدون آسیب در باشگاه یا منزل خودتان تمرین کراسفیت را انجام دهید و اندام دلخواهتان را ساخته و در سریع‌ترین زمان به بهترین نتیجه ممکن برسید.

ارتباط مستقیم با پشتیبان یا مربی رسمی کراسفیت در طول دوره

چه ساعتی ورزش کنم ، من کمرم درد میکنه این حرکتو میتونم انجام بدم؟!و خیلی سوال دیگه که هر موقع از شبانه روز بهش برخوردی میتونی از تیم مربیان ورزشی دنیای کراسفیت با مدارک رسمی و قانونی بپرسی، و علاوه بر اون ماهانه 2 تا ویزیت اختصاصی توسط مربی خواهید داشت  که شرایطت رو کاملا انالیز و بررسی خواهند کرد.

کاملاً اختصاصی برای هدف و شرایط جسمانی شما

هر شخصی با یک هدف خاصی شروع به فعالیت های ورزش کراسفیت میکند، کاهش وزن، آمادگی جسمانی، چربی سوزی، حفظ تناسب اندام، آسیب جسمانی، تجهیزات در دسترس و  خیلی از موارد متعدد باعث می شود که هر فردتوانایی انجام بعضی از حرکات و تمرینات کراسفیت را نداشته باشند؛ از این رو تیم دنیای کراسفیت به کمک مربیان رسمی کراسفیت ایران یک برنامه انجام حرکات کراسفیت که کاملاً مختص به شرایط شما خواهد بود طراحی و ارسال خواهند کرد.

سفر دانلود برنامه تمرینات کراسفیت

درست، اصولی و بدون آسیب در باشگاه یا منزل خودتان تمرین کراسفیت را انجام دهید و اندام دلخواهتان را ساخته و در سریع‌ترین زمان به بهترین نتیجه ممکن برسید.

[dipl_timeline _builder_version=”4.17.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dipl_timeline]

حس خوب رضایت

[dipl_testimonial_grid testimonial_layout=”layout2″ _builder_version=”4.17.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dipl_testimonial_grid]