مسابقات انتخابی کراسفیت گیمز 2022

مسابقات انتخابی کراسفیت گیمز ، بزرگترین رویداد ورزشی کراسفیت در دنیا است که این بازی‌ها با مشارکت شرکت NOBUll در سال 2022برگزار میشود.

در طول این مسابقات آنلاین، هر پنجشنبه یک تمرین(واد) منتشر می شود و ورزشکاران چهار روز فرصت دارند تا طبق قوانین واد را اجرا کرده و ویدیو را ارسال کنند.

هر کسی که حداقل 14 سال سن داشته باشد می تواند ثبت نام کند و در مرحله اول فصل بازی های کراس فیت با بخش های ویژه برای نوجوانان، گروه های سنی و ورزشکاران تطبیقی شرکت می کنند. چون انواع تمرینات مختلف با درجه بندی و شدت های متفاوت ارائه خواهد شد، بنابراین برای همه افراد، از ورزشکار باتجربه تا مبتدی، همه چیز وجود دارد.

اوپن به صدها هزار ورزشکار و کراسفیتر به صورت انفرادی اجازه می دهد تا عملکرد خود را کمی ارزیابی کنند و خود را با همسالان خود مقایسه کرده و رتبه بندی کنند. همچنین فرصتی برای ارتباط با جامعه کراس فیت به طور کلی فراهم می کند و هر ساله ورزشکارانی از بیش از 150 کشور در سراسر جهان را گرد هم می آورد.

آموزش نحوه شرکت در مسابقات کراسفیت جهانی

برای شروع تمرینات کراسفیت آمادگی دارید؟ اگر شما هم آمادگی لازم برای شرکت کردن در این مسابقات را دارید کافی است آمادگی خود را قبل از مسابقات آزاد در بازی های مجازی کراس فیت 2022 به چالش بکشید، همچنین در این مسابقات این فرصت را دارید تا خود در یک سری تمرینات همزمان با رویدادهای بازی های کراس فیت NOBULL 2022 آمادگی های جسمانی خود را ارزیابی کنید.

چالش های جدید طراحی شده برای این مسابقات و تمرینات ارائه شده در این دروه برای هر کراسفیتر و همه کسانی است که می خواهند امادگی خود را ارزیابی کنند و ببینند که در چه سطحی با سایر ورزشکاران در سطح جهان قرار می گیرند بسیار کاربردی و موثر خواهد بود.

آیا به این درجه از آمادگی جسمانی رسیده اید که این آمادگی خود را با دیگران مقایسه کنید؟ شما می توانید هر تمرین را طبق دستور کامل کنید یا در صورت نیاز اصلاح کنید.

لینک ثبت نام در بازی های مجازی کراسفیت

NOBULL CrossFit 2022

سال گذشته با اضافه شدن دو گروه سنی جدید و هشت بخش تطبیقی جدید، نقطه عطف مهمی در تکامل و رشد بازی های کراس فیت بود. امسال فرصت‌های هیجان‌انگیزی برای ورزشکاران رقابتی و طرفداران به ارمغان می‌آورد – پس منتظر اطلاع رسانی های دنیای کراسفیت (www.crossfitworld.ir) در این حوزه باشید.

برای حضور و پیگیری مسابقات، در اینجا تاریخ های مهم اهلامی از سوی سازمان کراسفیت برای تمام مراحل فصل 2022 ذکر شده است، بنابراین می توانید برنامه های تمرینی خود را برنامه ریزی کنید و مسابقات را از بسترهای اطلاع رسانی دنیای کراسفیت پیگیری و دنبال نمایید.

تاریخ برگزاری مسابقات اوپن انتخابی 2022

فصل بازی‌های NOBULL CrossFit 2022 با بازی‌های جهانی NOBULL CrossFit در 24 فوریه 2022 آغاز می‌شود. ثبت‌نام مسابقات آزاد از 13 ژانویه 2022 شروع می‌شود.

برای ورزشکاران در تمام بخش‌ها، مسابقات آزاد اولین گام به سوی کسب مجوز برای بازی‌های NOBULL CrossFit 2022 خواهد بود. مسابقات آزاد امسال بار دیگر یک رقابت سه هفته ای خواهد بود.

خبرهای جدید مسابقات کراسفیت در سال 2022:

فصل مسابقات برای گروه های سنی و بخش های تطبیقی اصلاح شده است تا مراحل مسابقه انفرادی را با دقت بیشتری منعکس کند.
در اینجا یک مرور کلی از راه رسیدن به فینال برای هر بخش آورده شده است:

اشخاص حقیقی:

انفرادی فصل 2022

تیم ها:

تیم ها فصل 2022

رده های سنی:

فصل رده سنی 2022

بخش های تطبیقی:

فصل تطبیقی ​​2022

برنامه فصل

برای خلاصه کامل تاریخ‌های مهمی که باید برای فصل رقابت‌های 2022 بدانید، زیر را ببینید:

تاریخ های فصل 2022

ما هم مانند شما مشتاقانه منتظریم تا در سال 2022 با ورزشکاران برتر ورزش تناسب اندام یا کراسفیترها آشنا شویم و آنها را دنبال کنیم که چگونه توانستند به قهرمانی دست یابند! و اگر شما جزو معدود افرادی هستید که آرزوی صعود به قله را دارید: موفق باشید، و امیدواریم شما را در بازی های جهانی رسمی کراسفیت ببینیم!

با عضویت در وب سایت و دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی، از تمام مراحل فصل مسابقات بازی های کراس فیت مطلع و به روز باشید.

مسابقات جهانی کراسفیت