Select Page

آموزش کراس فیت – Downward Facing Dog

آموزش کراس فیت – Downward Facing Dog

آموزش حرکت داونوارد فیسینگ داگ در کراسفیت

Downward facing dog

فعاليت های ورزشی هوازی از طریق سوخت و ساز چربی ها و متعادل ساختن انرژی دریافتی بدن با انرژی مصرفی، بر ترکيب بدن نيز اثر می گذارد و یکی از پيامدهای آن می تواند کاهش توده بافت چربی زیر جلدی و وزن بدن باشد. بسياری از افراد فعاليت هوازی را انجام می دهند تا درصد چربی بدن و در نتيجه وزن خود را در حد طبيعی حفظ کنند.

قبل از تمرین کردن و انجام فعالیت ورزشی ورزشکار باید ضربان قلب خود را افزایش دهد افزایش ضربان قلب باعث می شود دمای مرکزی بدن افزایش یابد خونرسانی بیشتر شود و بدن آماده فعالیت ورزشی بدور از آسیب شود حرکت داونوارد فیسینگ داگ این حرکت یک حرکت کششی ایزومتریک می‌باشد و برای کشش عضلات همسترینگ و دوقلو بسیار مناسب می باشد از این حرکت می‌توان برای سرد کردن هم استفاده شود بسته به زمان حرکت متغییر خواهد بود.

حرکت مشابه: Jumpping jacks

 

 

 

About The Author

مدیر سایت دنیای کراسفیت

امروزه با توجه به استقبال گسترده نسبت به ورزش کراسفیت، این ورزش بر پایه برنامه ریزی (هم از جهت تغذیه و هم از جهت انجام حرکات) و به صورت کاملاً علمی دنبال میشود. تجهیزات و وسایل مورد استفاده در ورزش کراسفیت نیز بسیار متنوع گشته و با توجه به اصول و قواعدی علمی طراحی می شوند. اما آنچه که تیم دنیای کراسفیت را ترغیب کرده، نبود امکانات مورد نیاز به صورت یک محصول واحد است که بتواند با توجه به کمبود فضا در باشگاه های کراسفیت، حداکثر نیاز کاربران را برآورده سازد. ما در دنیای کراسفیت بر آن هستیم تا این مسئله را به توسل به راه حل های طراحانه، چه در زمینه روند انجام حرکات و چه در زمینه طراحی وسیله جدید برای این امر، بر طرف نماید.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین ویدیوها

Loading...