Select Page

آموزش کراس فیت – Upward Facing Dog

آموزش کراس فیت – Upward Facing Dog

آموزش حرکت آپ وارد فیسینگ داگ در کراسفیت

Upward facing dog

برای رسيدن به کاهش توده بافت چربی زیر جلدی و وزن بدن ، فعاليت ورزشی با شدتی که متابوليسم چربی را به حداکثر برساند، مفيد است. با افزایش شدت فعاليت ورزشی از حالت استراحتی تا مقادیر بيشينه، سوبسترای غالب برای استفاده در متابوليسم به تدریج از چربی به کربوهيدرات تغيير پيدا می کند تا ATP مورد نياز تامين شود.

حفظ شدتی از فعاليت ورزشی در یک مدت زمان مناسب که بتواند چربی زیادی را بسوزاند، عامل بسيار مهمی است. از لحاظ شدت تمریات ورزشی بررسی ها نشان داده است که در شدتهای 65 تا %75 حداکثر تواتر قلبی، ميزان متابوليسم تری گليسرید به بيشترین حد خود می رسد.

قبل از تمرین کردن و انجام فعالیت ورزشی ورزشکار باید ضربان قلب خود را افزایش دهد افزایش ضربان قلب باعث می شود دمای مرکزی بدن افزایش یابد خونرسانی بیشتر شود و بدن آماده فعالیت ورزشی بدور از آسیب شود.

 حرکت آپ وارد فیسینگ داگ این حرکت جزء حرکات کششی بوده به صورت ایزومتریک جا می شود می‌توان از ان برای سرد کردن بدن هم استفاده کرد بسته به زمان اجرای حرکت در این حرکت نوک انگشتان روی زمین بدن به صورت صاف کف دستها هم روی زمین فشار بر روی عضلات جلوی پا و شکم وارد میشود

حرکت مشابه: Downward Facing Dog

 

 

About The Author

مدیر سایت دنیای کراسفیت

امروزه با توجه به استقبال گسترده نسبت به ورزش کراسفیت، این ورزش بر پایه برنامه ریزی (هم از جهت تغذیه و هم از جهت انجام حرکات) و به صورت کاملاً علمی دنبال میشود. تجهیزات و وسایل مورد استفاده در ورزش کراسفیت نیز بسیار متنوع گشته و با توجه به اصول و قواعدی علمی طراحی می شوند. اما آنچه که تیم دنیای کراسفیت را ترغیب کرده، نبود امکانات مورد نیاز به صورت یک محصول واحد است که بتواند با توجه به کمبود فضا در باشگاه های کراسفیت، حداکثر نیاز کاربران را برآورده سازد. ما در دنیای کراسفیت بر آن هستیم تا این مسئله را به توسل به راه حل های طراحانه، چه در زمینه روند انجام حرکات و چه در زمینه طراحی وسیله جدید برای این امر، بر طرف نماید.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین ویدیوها

Loading...