Select Page

وبینار آشنایی با کراسفیت و معرفی 150 حرکت برتر

وبینار آشنایی با کراسفیت و معرفی 150 حرکت برتر

امروزه در کشورهای پیشرفته ورزش کراسفیت به عنوان یک سبک زندگی مهم به حساب می آید که برای آن برنامه ریزی های مناسبی صورت گرفته و به دنبال استفاده از روش های نوینی جهت آموزش آن هستند.

این در حالی است که در سایر کشور ها و ایران هنوز هم روش تدریس سنتی ورزش های مختلف اجرا میگردد و از روشهای
حاکم بر بیشتر آموزش های ورزشی دنیاست.

از زمانی که گرگ گلسمن اولین شعبه خود را در سال 2001 در سانتا کروز، کالیفرنیا افتتاح کرد، کراس فیت در سطح جهانی رشد کرد. در حال حاضر بیش از 15000 مکان باکس کراسفیت معتبر مجوز دار زیر نظر سازمان رسمی کراسفیت جهانی در 162 کشور وجود دارد.

کراس فیت نه تنها بزرگترین زنجیره تناسب اندام در جهان است، بلکه یکی از بزرگترین و سریع ترین زنجیره های شرکتی در حال رشد است.

هدف از برگزاری این وبینار، آشنایی مخاطبین با اصول و مبانی رشته ورزشی کراسفیت است به نحوی که مخاطب بتواند با اصلاحات ورزشی کراسفیت، انواع حرکات، توانایی تشخیص و خواندن برنامه و واد های کراسفیت و موارد مختلف آشنا شود و بتواند بدون داشتن مربی با دریافت برنامه های آنلاین کراسفیت حتی در منزل تمرینات ورزش کراسفیت خود را انجام دهد.

این وبینار را به تمامی افرادی که به نحوی درگیر یادگیری و انجام صحیح حرکات کراسفیت برای جلوگیری از آسیب دیدگی ورزشی هستند پیشنهاد می کنیم.

خیلی از افراد از ورزش کراس فیت وحشت دارند چون آنها فقط مسابقات ورزشکاران و کارهای سنگینی که این ورزشکاران در مسابقات انجام می‌دهند را دیده‌اند. اما آنها هیچ وقت مادر بزرگ، پدربزرگ، مادران، پدران و حتی افراد جوان را در حال انجام تمرینات کراس فیت ندیده‌اند.

اکثریت افرادی که کراس فیت کار می‌کنند تمریناتشان هیچ شباهتی به ورزشکاران کراس فیت که در مسابقات شرکت می‌کنند، ندارد.

آن دسته از ورزشکاران تعدادی کمی افراد نخبه هستند که برای رسیدن به آن توانایی‌ها، سال‌ها روزانه ۴ تا شش ساعت در سطح بالا تمرین می‌کنند.

از این رو در این وبینار ما کاملاً شما رو با این سبک زندگی آشنا می کنیم.

پکیج ویژه و منحصر بفرد این وبینار شامل 150 ویدیو آموزش صحیح حرکات کراسفیت می باشد.

 

ثبت نام رایگان

About The Author

مدیر سایت دنیای کراسفیت

امروزه با توجه به استقبال گسترده نسبت به ورزش کراسفیت، این ورزش بر پایه برنامه ریزی (هم از جهت تغذیه و هم از جهت انجام حرکات) و به صورت کاملاً علمی دنبال میشود. تجهیزات و وسایل مورد استفاده در ورزش کراسفیت نیز بسیار متنوع گشته و با توجه به اصول و قواعدی علمی طراحی می شوند. اما آنچه که تیم دنیای کراسفیت را ترغیب کرده، نبود امکانات مورد نیاز به صورت یک محصول واحد است که بتواند با توجه به کمبود فضا در باشگاه های کراسفیت، حداکثر نیاز کاربران را برآورده سازد. ما در دنیای کراسفیت بر آن هستیم تا این مسئله را به توسل به راه حل های طراحانه، چه در زمینه روند انجام حرکات و چه در زمینه طراحی وسیله جدید برای این امر، بر طرف نماید.

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین ویدیوها

Loading...